چرا باید برند شرکت را ثبت کنیم ؟

ثبت برند

زمانی که کسب و کاری را آغاز میکنیم هدفی که داریم این است آیا میتوانیم در این حوزه موفق شویم و ماندگار یا خیر ؟
و رفته رفته درگیر کسب و کارمان می شویم. شرکت ما بزرگ و بزرگ تر می شود و روزی به خود می آییم و میبینیم برند ما را دیگری به نام خودش ثبت برند کرده است .
احساس بدی به ما دست می دهد و تازه متوجه می شویم که چقدر برای رشد کسب و کارمان زحمت کشیده ایم ولی کوچکترین استانداردهای قانون کسب و کار را رعایت نکرده ایم.
یادم است در همایشی درباره توسعه کسب و کار حضورداشتم و استاد محمد رفیعی درباره ارزش برند برای کسب و کارها صحبت میکرد .
به نظر ایشان اگر ما روزی که استارت شروع یک کسب و کار را میزنیم تمام موارد قانونی و حیاتی آن را انجام دهیم 75 %‌راه را رفته ایم و اگر کسب و کارمان رشد کرد نگران رقبا و دشمنان نخواهیم بود.

امروزه کارفرمایان محترم زمانی به فکر ثبت برند شرکت خود می افتند که خطری آنان را تهدید می نماید و حاضر هستند با هزینه ای بسیار بالاتر اینکار را انجام دهند در صورتیکه در ابتدا می توانستند بدون استرس و نگرانی و با هزینه های بسیار اندک ثبت آرم شرکت خود را در کشور ثبت نمایند و نگران رقبای کاری و یا نفوذی ها نباشند.
برخی از کارفرمایان محترم هم فکر میکنند  ثبت برند برای صادرات فقط مفید است و اگر فعالیت خدماتی دارند و یا فعالیت صادراتی ندارند پس نیازی هم به ثبت برند نخواهند داشت . . .
در پاسخ باز هم به گفته های آقای محمد رفیعی رجوع می کنم :
ایشان گفت ” ثبت برند برای آرامش در کسب و کار است ”
به نظر بنده هم بسیار کامل و کوتاه فرمودند ایشان چرا که اگر اشخاص دیگر اقدامبه ثبت برند نمایند تمام آرامش کاری از بین خواهد رفت و آن هنگام است که چلنج های درونی و استرس های کسب و کاری به وجود می آید
شما کارفرمایان محترم با تحقیق و کسب اطلاعات از نحوه ثبت برند و ثبت ارم شرکت می توانید از کارشناسان شرکت های معتبر ثبتی استفاده نمایید و تمامی خدمات ثبت لوگو و ثبت برند را به انان بسپارید
شرکت ثبت مطهری از طریق شماره های تماس و یا جلسات حضوری آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه ثبت برند تجاری شما را دارد.
تهیه مقاله ” آرشه “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *